SMI30C-P-CU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Bel Power Solutions
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Bel Power Solutions
På lager: 0
Datablad
Nyt produkt
5V, 9V, 12V, 15V, 20V 30 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Multiblad (medfølger) Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMI30C-P-CU
DigiKeys varenummer
179-SMI30C-P-CU-ND
Producenter
Producentens varenummer
SMI30C-P-CU
Beskrivelse
AC-DC, 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 1
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Effekt (Watt)
30 W
Producenter
Effektforbrug uden belastning
100mW
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Boks
Effektivitet
Niveau VI
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
USB-C Power Delivery (PD)
Form
Vægophæng (klasse II)
Ledningslængde
39" (1,00m)
Inputtype
Multiblad (medfølger)
Indgangsstik
Multiblad (medfølger)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
1,77" L x 1,77" B x 1,18" H (45,0mm x 45,0mm x 30,0mm)
Spænding - Output
5V, 9V, 12V, 15V, 20V
Godkendelsesagentur
CE, cULus, FCC
Strøm - Output (maks.)
3A, 3A, 2,5A, 2A, 1,5A