SMI24-24-N-P5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Bel Power Solutions
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Bel Power Solutions
På lager: 0
Datablad
På lager: 202
På lager: 136
Tri-Mag, LLC
På lager: 199
Tri-Mag, LLC
På lager: 871
På lager: 380
Billede for SMI24-24-N-P5 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMI24-24-N-P5
DigiKeys varenummer
179-SMI24-24-N-P5-ND
Producenter
Producentens varenummer
SMI24-24-N-P5
Beskrivelse
AC-DC, 24 VDC, 1 A, SW, MULTI-BL
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24V 24 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Multiblad (medfølger) Indgang
Kategori
Effektforbrug uden belastning
75mW
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Udgangsstik
Tøndestik, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 9,5mm
Ledningslængde
59" (1,50m)
Inputtype
Multiblad (medfølger)
Indgangsstik
Multiblad (medfølger)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
2,95" L x 1,41" B x 2,58" H (75,0mm x 35,8mm x 65,6mm)
Spænding - Output
24V
Godkendelsesagentur
CCC, CE, cULus, FCC, PSE, UKCA
Strøm - Output (maks.)
1A
Standardnummer
60950-1; 62368-1
Effekt (Watt)
24 W