SMI18-12-V-P5R
DigiKeys varenummer
179-SMI18-12-V-P5R-ND
Producenter
Producentens varenummer
SMI18-12-V-P5R
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 19W
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12V 19 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Multiblad (medfølger) Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SMI18-12-V-P5R Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Udgangsstik
Tøndestik R/A, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 9,5mm
Ledningslængde
59" (1,50m)
Indgangsstik
Flere klinger
Inputtype
Multiblad (medfølger)
Størrelse/dimension
2,95" L x 1,38" B x 2,58" H (75,0mm x 35,0mm x 65,6mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CB Scheme, CCC, CSA, EN, IEC, PSE, RCM, UL
Spænding - Output
12V
Standardnummer
C22,2 No. 60950-1; 55024; 55032 Klasse B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Strøm - Output (maks.)
1,6A
Vægt
0,375lb (170,1g)
Effekt (Watt)
19 W
Grundlæggende varenummer
Effektforbrug uden belastning
100mW (maks.)