SMI12-9-VW-P5R
DigiKeys varenummer
179-SMI12-9-VW-P5R-ND
Producenter
Producentens varenummer
SMI12-9-VW-P5R
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 12W
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
9V 12 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Multiblad (medfølger) Indgang
Kategori
Effektforbrug uden belastning
75mW (maks.)
Driftstemperatur
-10°C – 40°C
Udgangsstik
Tøndestik R/A, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 9,5mm
Ledningslængde
59" (1,50m)
Inputtype
Multiblad (medfølger)
Indgangsstik
Flere klinger
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
2,72" L x 1,25" B x 1,87" H (69,0mm x 31,8mm x 47,5mm)
Spænding - Output
9V
Godkendelsesagentur
CE, cULus, FCC, PSE, RCM
Strøm - Output (maks.)
1,33A
Standardnummer
Effekt (Watt)
12 W