SMI12-12-KW-P5R
DigiKeys varenummer
179-SMI12-12-KW-P5R-ND
Producenter
Producentens varenummer
SMI12-12-KW-P5R
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12V 12 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Flere klinger (sælges separat) Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SMI12-12-KW-P5R Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Effektforbrug uden belastning
75mW (maks.)
Producenter
Bel Power Solutions
Polarisering
Positivt center
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Boks
Effektivitet
Niveau VI, CoC Tier 2
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-10°C – 40°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
Tøndestik R/A, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 9,5mm
Form
Vægophæng (klasse II)
Ledningslængde
59" (1,50m)
Inputtype
Flere klinger (sælges separat)
Indgangsstik
Flere klinger
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
2,72" L x 1,25" B x 1,87" H (69,0mm x 31,8mm x 47,5mm)
Spænding - Output
12V
Godkendelsesagentur
CE, cULus, FCC, PSE, RCM
Strøm - Output (maks.)
1A
Standardnummer
Effekt (Watt)
12 W