SDM65-12-UDC-P6R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Bel Power Solutions
På lager: 0
Datablad
12V 60 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse II) Adaptere Ledning Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SDM65-12-UDC-P6R
DigiKeys varenummer
SDM65-12-UDC-P6R-ND
Producenter
Producentens varenummer
SDM65-12-UDC-P6R
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
SDM65-12-UDC-P6R Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Effektforbrug uden belastning
210mW (maks.)
Producenter
Bel Power Solutions
Polarisering
Positivt center
Serie
Applikationer
Medicinal
Emballage
Boks
Effektivitet
Niveau VI
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Anvendelsesregion
Nordamerika
Udgangsstik
Tøndestik R/A, 2,5mm ID x 5,5mm UD x 9,5mm
Form
Stationær (klasse II)
Ledningslængde
59" (1,50m)
Inputtype
Ledning
Indgangsstik
IEC 320-C8
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
4.69" L x 2.36" B x 1.42" H (119.0mm x 60.0mm x 36.0mm)
Spænding - Output
12V
Godkendelsesagentur
CUL, PSE, TUV, UKCA, UL
Strøm - Output (maks.)
5A
Standardnummer
C22,2 No. 60601-1; 55011 Klasse B; 60601-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Effekt (Watt)
60 W