SDM36-24-UD-P5
DigiKeys varenummer
179-SDM36-24-UD-P5-ND
Producenter
Producentens varenummer
SDM36-24-UD-P5
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 36W
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24V 36 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse II) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
EDA/CAD-modeller
SDM36-24-UD-P5 Modeller
Applikationer
ITE (kommerciel), Medicinal
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Udgangsstik
Tøndestik, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 9,5mm
Ledningslængde
59" (1,50m)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
3,90" L x 1,97" B x 1,30" H (99,0mm x 50,0mm x 33,0mm)
Spænding - Output
24V
Godkendelsesagentur
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Strøm - Output (maks.)
1,5A
Standardnummer
C22,2 No. 60601-1; 55011 Klasse B; 60601-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Effekt (Watt)
36 W
Vægt
0,463lb (210,01g)
Effektforbrug uden belastning
100mW (maks.)