SDM36-24-U-P5
DigiKeys varenummer
179-SDM36-24-U-P5-ND
Producenter
Producentens varenummer
SDM36-24-U-P5
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 36W
Detaljeret beskrivelse
24V 36 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
EDA/CAD-modeller
SDM36-24-U-P5 Modeller
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Udgangsstik
Tøndestik, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 9,5mm
Form
Stationær (klasse I)
Ledningslængde
59" (1,50m)
Indgangsstik
IEC 320-C14
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
3,94" L x 1,97" B x 1,30" H (100,0mm x 50,0mm x 33,0mm)
Spænding - Output
24V
Strøm - Output (maks.)
1,5A
Effekt (Watt)
36 W
Vægt
0,375lb (170,1g)
Effektforbrug uden belastning
100mW (maks.)