SDM24-24-UD-P6
DigiKeys varenummer
179-SDM24-24-UD-P6-ND
Producenter
Producentens varenummer
SDM24-24-UD-P6
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 24W
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24V 24 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse II) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
EDA/CAD-modeller
SDM24-24-UD-P6 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Effektforbrug uden belastning
100mW (maks.)
Applikationer
Medicinal
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
Tøndestik, 2,5mm ID x 5,5mm UD x 9,5mm
Ledningslængde
47,2" (1,20m)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
3,86" L x 1,81" B x 1,22" H (98,0mm x 46,0mm x 31,0mm)
Spænding - Output
24V
Godkendelsesagentur
CE, cURus, FCC, TUV
Strøm - Output (maks.)
1A
Standardnummer
Effekt (Watt)
24 W