SDM120-12-UD-P5
DigiKeys varenummer
179-SDM120-12-UD-P5-ND
Producenter
Producentens varenummer
SDM120-12-UD-P5
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 110W
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12V 110 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse II) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SDM120-12-UD-P5 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Effektforbrug uden belastning
210mW (maks.)
Producenter
Bel Power Solutions
Polarisering
Positivt center
Serie
Applikationer
Medicinal
Emballage
Boks
Effektivitet
Niveau VI
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
Tøndestik, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 9,5mm
Form
Stationær (klasse II)
Ledningslængde
47,2" (1,20m)
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Indgangsstik
IEC 320-C8
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
5,39" L x 2,32" B x 1,34" H (137,0mm x 59,0mm x 34,0mm)
Spænding - Output
12V
Godkendelsesagentur
CE, cULus, FCC, TUV
Strøm - Output (maks.)
9,16A
Standardnummer
Effekt (Watt)
110 W