SDI65-24-U-P5
SDI65-24-U-P5
CUI IEC 62368-1 Adapters | Digi-Key Daily
SDI65-24-U-P5
DigiKeys varenummer
179-SDI65-24-U-P5-ND
Producenter
Producentens varenummer
SDI65-24-U-P5
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 65W
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24V 65 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SDI65-24-U-P5 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Polarisering
Positivt center
Effektivitet
Niveau VI, CoC Tier 2
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Varestatus
Aktiv
Udgangsstik
Tøndestik, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 9,5mm
Anvendelsesregion
International
Ledningslængde
59" (1,50m)
Indgangsstik
IEC 320-C14
Størrelse/dimension
4,53" L x 2,09" B x 1,50" H (115,0mm x 53,0mm x 38,0mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, RCM, UL
Spænding - Output
24V
Standardnummer
C22,2 No. 60950-1; 55024; 55032 Klasse B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Strøm - Output (maks.)
2,71A
Vægt
0,684lb (310,26g)
Effekt (Watt)
65 W
Grundlæggende varenummer
Effektforbrug uden belastning
210mW (maks.)