SDI50-24-UDC-P5
DigiKeys varenummer
179-SDI50-24-UDC-P5-ND
Producenter
Producentens varenummer
SDI50-24-UDC-P5
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 50W
Detaljeret beskrivelse
24V 50 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse II) Adaptere Ledning Indgang
EDA/CAD-modeller
SDI50-24-UDC-P5 Modeller
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Udgangsstik
Tøndestik, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 9,5mm
Anvendelsesregion
Nordamerika
Ledningslængde
72" (1,83m)
Form
Stationær (klasse II)
Indgangsstik
IEC 320-C8
Inputtype
Ledning
Størrelse/dimension
4,53" L x 2,09" B x 1,50" H (115,0mm x 53,0mm x 38,0mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Spænding - Output
24V
Strøm - Output (maks.)
2,1A
Effekt (Watt)
50 W
Grundlæggende varenummer
Effektforbrug uden belastning
150mW (maks.)