SDI50-12-U-P6
DigiKeys varenummer
179-SDI50-12-U-P6-ND
Producenter
Producentens varenummer
SDI50-12-U-P6
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 50W
Detaljeret beskrivelse
12V 50 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
EDA/CAD-modeller
SDI50-12-U-P6 Modeller
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Udgangsstik
Tøndestik, 2,5mm ID x 5,5mm UD x 9,5mm
Anvendelsesregion
International
Ledningslængde
72" (1,83m)
Form
Stationær (klasse I)
Indgangsstik
IEC 320-C14
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Størrelse/dimension
4,53" L x 2,09" B x 1,50" H (115,0mm x 53,0mm x 38,0mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CB Scheme, CCC, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, RCM, UL
Spænding - Output
12V
Strøm - Output (maks.)
4,2A
Effekt (Watt)
50 W
Grundlæggende varenummer
Effektforbrug uden belastning
150mW (maks.)