SDI30C-Q-UTB2-CUB
DigiKeys varenummer
179-SDI30C-Q-UTB2-CUB-ND
Producenter
Producentens varenummer
SDI30C-Q-UTB2-CUB
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V-20V 30W
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5V, 9V, 15V, 20V 30 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Kategori
Effekt (Watt)
30 W
Effektforbrug uden belastning
100mW
Effektivitet
Niveau VI
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Ledningslængde
47" (1,20m)
Indgangsstik
IEC 320-C6
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
4,154" L x 1,791" B (105,50mm x 45,50mm)
Spænding - Output
5V, 9V, 15V, 20V
Godkendelsesagentur
CE, cUL, cULus, FCC, UKCA, UL
Strøm - Output (maks.)
3A, 3A, 2A, 1,5A