SDI200G-18-UDC-P51 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Bel Power Solutions
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Bel Power Solutions
På lager: 0
Datablad
18V 200 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse II) Adaptere Ledning Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
The Benefit of GaN Power Adapters
SDI200G-18-UDC-P51
DigiKeys varenummer
179-SDI200G-18-UDC-P51-ND
Producenter
Producentens varenummer
SDI200G-18-UDC-P51
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 200W
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SDI200G-18-UDC-P51 Modeller
Kategori
Effektforbrug uden belastning
210mW (maks.)
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Ledningslængde
59" (1,50m)
Form
Stationær (klasse II)
Indgangsstik
IEC 320-C8
Inputtype
Ledning
Størrelse/dimension
5,91" L x 2,13" B x 1,30" H (150,0mm x 54,0mm x 33,0mm)
Spænding - Input
100 – 240VAC
Spænding - Output
18V
Strøm - Output (maks.)
11,1A
Grundlæggende varenummer
Effekt (Watt)
200 W