SDI200-12-U-P51
DigiKeys varenummer
179-SDI200-12-U-P51-ND
Producenter
Producentens varenummer
SDI200-12-U-P51
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 192W
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12V 192 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SDI200-12-U-P51 Modeller
Kategori
Effektforbrug uden belastning
150mW (maks.)
Producenter
Bel Power Solutions
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Effektivitet
Niveau VI, CoC Tier 2
Emballage
Boks
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Varestatus
Aktiv
Udgangsstik
Strøm-DIN, 4 ben
Anvendelsesregion
International
Ledningslængde
47,2" (1,20m)
Form
Stationær (klasse I)
Indgangsstik
IEC 320-C14
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Størrelse/dimension
7,21" L x 3,19" B x 1,67" H (183,2mm x 81,0mm x 42,3mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Spænding - Output
12V
Standardnummer
C22,2 No. 60950-1; 55024; 55032 Klasse B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Strøm - Output (maks.)
16A
Vægt
1,808lb (820g)
Effekt (Watt)
192 W