SDI160-24-U-P51
DigiKeys varenummer
179-SDI160-24-U-P51-ND
Producenter
Producentens varenummer
SDI160-24-U-P51
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 158W
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24V 158 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SDI160-24-U-P51 Modeller
Kategori
Effektforbrug uden belastning
150mW (maks.)
Producenter
Bel Power Solutions
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Effektivitet
Niveau VI, CoC Tier 2
Emballage
Boks
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Varestatus
Aktiv
Udgangsstik
Strøm-DIN, 4 ben
Anvendelsesregion
International
Ledningslængde
59" (1,50m)
Form
Stationær (klasse I)
Indgangsstik
IEC 320-C14
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Størrelse/dimension
6.90" L x 2.91" B x 1.65" H (175.2mm x 74.0mm x 42.0mm)
Spænding - Input
100 – 240VAC
Godkendelsesagentur
CE, cULus, cUL, FCC, UL
Spænding - Output
24V
Standardnummer
Strøm - Output (maks.)
6,6A
Grundlæggende varenummer
Effekt (Watt)
158 W