PYBJ10-Q24-S5-OD er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bel Power Solutions
På lager: 0
Datablad
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 5V 2A 9V - 36V Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PYBJ10-Q24-S5-OD
DigiKeys varenummer
179-PYBJ10-Q24-S5-OD-ND
Producenter
Producentens varenummer
PYBJ10-Q24-S5-OD
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 5V 10W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
PYBJ10-Q24-S5-OD Modeller
Kategori
Spænding - Isolering
1.5 kV
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med reduktion)
Effektivitet
84%
Monteringstype
Hulmontering
Pakke/hus
6-DIP-modul
Spænding - Input (min.)
9V
Størrelse/dimension
1,54" L x 0,82" B x 0,24" H (39,2mm x 20,8mm x 6,1mm)
Spænding - Input (maks.)
36V
Strøm - Output (maks.)
2A
Grundlæggende varenummer
Effekt (Watt)
10 W