PYBE30-Q48-D5-DIN | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 179-PYBE30-Q48-D5-DIN-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | PYBE30-Q48-D5-DIN |
Beskrivelse | DC/DC DIN RAIL SUPPLY +/-5V 30W |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | DC DIN-skinne strømforsyning 2 Output 5V -5V 3A, 3A |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | PYBE30-Q48-D5-DIN Modeller |
Kategori | Strøm - Output (maks.) 3A, 3A |
Producenter Bel Power Solutions | Effekt (Watt) 30W |
Serie | Spænding - Isolering 1.5 kV |
Emballage Bakke | Applikationer ITE (kommerciel) |
Varestatus Ikke til nye design | Effektivitet 86% |
Inputtype DC | Driftstemperatur -40°C – 80°C (med reduktion) |
Antal output 2 | Funktioner Justerbart output, Fjernbetjent til/fra |
DC-spænding - Input (min.) 18V | Størrelse/dimension 2,99" L x 1,24" B x 0,87" H (76,0mm x 31,5mm x 22,2mm) |
DC-spænding - Input (maks.) 75V | Godkendelsesagentur CE, cURus |
Spænding - Output 1 5V | Grundlæggende varenummer |