PYBE30-Q24-S12-DIN er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bel Power Solutions
På lager: 59
Datablad
DC DIN-skinne strømforsyning 1 Output 12V 2,5A
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PYBE30-Q24-S12-DIN
DigiKeys varenummer
179-PYBE30-Q24-S12-DIN-ND
Producenter
Producentens varenummer
PYBE30-Q24-S12-DIN
Beskrivelse
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 30W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
PYBE30-Q24-S12-DIN Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
30W
Producenter
Bel Power Solutions
Spænding - Isolering
1.5 kV
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Bakke
Effektivitet
90%
Varestatus
Ikke til nye design
Driftstemperatur
-40°C – 80°C (med reduktion)
Inputtype
DC
Funktioner
Justerbart output, Fjernbetjent til/fra
Antal output
1
Størrelse/dimension
2,99" L x 1,24" B x 0,87" H (76,0mm x 31,5mm x 22,2mm)
DC-spænding - Input (min.)
9V
Godkendelsesagentur
CB Scheme, EN, IEC, UL
DC-spænding - Input (maks.)
36V
Standardnummer
55024; 55032 Klasse A; 60950-1
Spænding - Output 1
12V
Grundlæggende varenummer
Strøm - Output (maks.)
2,5A