PYBE30-Q24-D5-DIN
DigiKeys varenummer
PYBE30-Q24-D5-DIN-ND
Producenter
Producentens varenummer
PYBE30-Q24-D5-DIN
Beskrivelse
DC/DC DIN RAIL SUPPLY +/-5V 30W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
DC DIN-skinne strømforsyning 2 Output 5V -5V 3A, 3A
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PYBE30-Q24-D5-DIN Modeller
Kategori
Strøm - Output (maks.)
3A, 3A
Producenter
Bel Power Solutions
Effekt (Watt)
30W
Serie
Spænding - Isolering
1.5 kV
Emballage
Bakke
Applikationer
ITE (kommerciel)
Varestatus
Ikke til nye design
Effektivitet
86%
Inputtype
DC
Driftstemperatur
-40°C – 80°C (med reduktion)
Antal output
2
Funktioner
Justerbart output, Fjernbetjent til/fra
DC-spænding - Input (min.)
9V
Størrelse/dimension
2,99" L x 1,24" B x 0,87" H (76,0mm x 31,5mm x 22,2mm)
DC-spænding - Input (maks.)
36V
Godkendelsesagentur
CE, cURus
Spænding - Output 1
5V