PYBE30-Q24-D12-U
DigiKeys varenummer
179-PYBE30-Q24-D12-U-ND
Producenter
Producentens varenummer
PYBE30-Q24-D12-U
Beskrivelse
DC-DC ISOLATED, 30W, 9~36 VDC IN
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Indkapslet DC-DC-omformere 2 Output 12V -12V 1,25A, 1,25A 36V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PYBE30-Q24-D12-U Modeller
Kategori
Strøm - Output (maks.)
1,25A, 1,25A
Producenter
Bel Power Solutions
Effekt (Watt)
30W
Serie
Spænding - Isolering
1.5 kV
Emballage
Bakke
Applikationer
ITE (kommerciel)
Varestatus
Ikke til nye design
Effektivitet
0.89
Type
Indkapslet
Driftstemperatur
-40°C – 80°C (med reduktion)
Spænding - Input (min.)
9V
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Input (maks.)
36V
Størrelse/dimension
2,17" L x 2,06" B x 0,75" H (55,0mm x 52,3mm x 19,0mm)
Antal output
2
Godkendelsesagentur
CE
Spænding - Output 1
12V