PXO7805B-500-M-TR
DigiKeys varenummer
179-PXO7805B-500-M-TR-ND - Tape & Reel (TR)
179-PXO7805B-500-M-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
179-PXO7805B-500-M-TRDKR-ND
Producenter
Producentens varenummer
PXO7805B-500-M-TR
Beskrivelse
DC-DC NON-ISOLATED, 0.5 A,6.5~36
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 5V 500mA 6,5V - 36V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PXO7805B-500-M-TR Modeller
Kategori
Applikationer
ITE (kommerciel)
Mfr
Funktioner
Fjernbetjent til/fra
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Effektivitet
90%
Type
Ikke-isoleret PoL-modul
Monteringstype
Overflademontering
Antal output
1
Pakke/hus
4-SMD-modul
Spænding - Input (min.)
6,5V
Størrelse/dimension
0,53" L x 0,49" B x 0,14" H (13,5mm x 12,5mm x 3,5mm)
Spænding - Input (maks.)
36V
Styringsfunktioner
Aktivér, Aktiv høj
Spænding - Output 1
Godkendelsesagentur
CE, UKCA
Strøm - Output (maks.)
500mA
Standardnummer
Effekt (Watt)
1.99 W