PQDE6W-Q48-S24-DIN
DigiKeys varenummer
179-PQDE6W-Q48-S24-DIN-ND
Producenter
Producentens varenummer
PQDE6W-Q48-S24-DIN
Beskrivelse
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 6W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
DC DIN-skinne strømforsyning 1 Output 24V 250mA
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PQDE6W-Q48-S24-DIN Modeller
Kategori
Strøm - Output (maks.)
250mA
Producenter
Bel Power Solutions
Effekt (Watt)
6W
Serie
Spænding - Isolering
1.5 kV
Emballage
Bakke
Applikationer
ITE (kommerciel)
Varestatus
Ikke til nye design
Effektivitet
0.88
Inputtype
DC
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med reduktion)
Antal output
1
Størrelse/dimension
2,99" L x 1,24" B x 0,87" H (76,0mm x 31,5mm x 22,2mm)
DC-spænding - Input (min.)
19V
Godkendelsesagentur
CE, cURus
DC-spænding - Input (maks.)
75V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Output 1
24V