PQDE6W-Q24-S12-T er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bel Power Solutions
På lager: 1.376
Datablad
Indkapslet DC-DC-omformere 1 Output 12V 500mA 36V Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PQDE6W-Q24-S12-T
DigiKeys varenummer
179-PQDE6W-Q24-S12-T-ND
Producenter
Producentens varenummer
PQDE6W-Q24-S12-T
Beskrivelse
DC/DC CONVERTER 12V 6W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
PQDE6W-Q24-S12-T Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
6W
Producenter
Bel Power Solutions
Spænding - Isolering
1.5 kV
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Bakke
Effektivitet
0.87
Varestatus
Ikke til nye design
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med reduktion)
Type
Indkapslet
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Input (min.)
10V
Størrelse/dimension
2,99" L x 1,24" B x 0,84" H (76,0mm x 31,5mm x 21,2mm)
Spænding - Input (maks.)
36V
Godkendelsesagentur
EN
Antal output
1
Standardnummer
55024; 55032 Klasse A
Spænding - Output 1
12V
Grundlæggende varenummer
Strøm - Output (maks.)
500mA