PQAE50-D24-S24-U er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Bel Power Solutions
På lager: 0
Bel Power Solutions
På lager: 13
Datablad
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 24V 2,083A 36V Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PQAE50-D24-S24-U
DigiKeys varenummer
179-PQAE50-D24-S24-U-ND
Producenter
Producentens varenummer
PQAE50-D24-S24-U
Beskrivelse
DC-DC ISOLATED, 50 W, 18~36 VDC
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
PQAE50-D24-S24-U Modeller
Kategori
Strøm - Output (maks.)
2,083A
Producenter
Effekt (Watt)
50W
Serie
Spænding - Isolering
1.5 kV
Emballage
Bakke
Effektivitet
91%
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (med reducering)
Spænding - Input (min.)
18V
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Input (maks.)
36V
Størrelse/dimension
2,17" L x 2,06" B x 0,75" H (55,0mm x 52,3mm x 19,0mm)
Godkendelsesagentur
CE, UKCA
Spænding - Output 1
24V