PQAE50-D24-S12-D er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bel Power Solutions
På lager: 50
Datablad
Similar
Bel Power Solutions
På lager: 53
Datablad
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 12V 4,167A 18V - 36V Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PQAE50-D24-S12-D
DigiKeys varenummer
179-PQAE50-D24-S12-D-ND
Producenter
Producentens varenummer
PQAE50-D24-S12-D
Beskrivelse
DC-DC ISOLATED, 50 W, 18~36 VDC
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
PQAE50-D24-S12-D Modeller
Kategori
Spænding - Isolering
1.5 kV
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Funktioner
Justerbart output, Fjernbetjent til/fra
Emballage
Rør
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (med reducering)
Varestatus
Ikke til nye design
Effektivitet
91%
Type
Isoleret modul
Monteringstype
Hulmontering
Antal output
1
Pakke/hus
6-DIP-modul
Spænding - Input (min.)
18V
Størrelse/dimension
2,00" L x 1,00" B x 0,46" H (50,8mm x 25,4mm x 11,8mm)
Spænding - Input (maks.)
36V
Godkendelsesagentur
CE
Spænding - Output 1
Standardnummer
Strøm - Output (maks.)
4,167A
Grundlæggende varenummer
Effekt (Watt)
50 W