PGNP1-S24-S15-S
DigiKeys varenummer
179-PGNP1-S24-S15-S-ND
Producenter
Producentens varenummer
PGNP1-S24-S15-S
Beskrivelse
DC-DC ISOLATED, 1 W, 21.6~26.4 V
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 15V 67mA 21,6V - 26,4V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PGNP1-S24-S15-S Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
1 W
Mfr
Spænding - Isolering
6 kV
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel), Medicinal
Emballage
Rør
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (med reducering)
Varestatus
Ikke til nye design
Effektivitet
76%
Type
Isoleret modul
Monteringstype
Hulmontering
Antal output
1
Pakke/hus
9-SIP-modul, 4 ledere
Spænding - Input (min.)
21,6V
Størrelse/dimension
0,77" L x 0,39" B x 0,49" H (19,5mm x 9,8mm x 12,5mm)
Spænding - Input (maks.)
26,4V
Godkendelsesagentur
CE, cURus, UKCA
Spænding - Output 1
Standardnummer
60601-1; 62368-1
Strøm - Output (maks.)
67mA