PDSE1-S3-S24-M-TR er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Bel Power Solutions
På lager: 302
Datablad
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 24V 42mA 2,97V - 3,63V Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PDSE1-S3-S24-M-TR
DigiKeys varenummer
179-PDSE1-S3-S24-M-TR-ND - Tape & Reel (TR)
179-PDSE1-S3-S24-M-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
179-PDSE1-S3-S24-M-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PDSE1-S3-S24-M-TR
Beskrivelse
DC-DC ISOLATED, 1 W, 2.97~3.63 V
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
PDSE1-S3-S24-M-TR Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
1 W
Mfr
Spænding - Isolering
1.5 kV
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (med reducering)
Varestatus
Ikke til nye design
Effektivitet
84%
Type
Isoleret modul
Monteringstype
Overflademontering
Antal output
1
Pakke/hus
8-SMD-modul, 5 ledere
Spænding - Input (min.)
2,97V
Størrelse/dimension
0,52" L x 0,33" B x 0,29" H (13,2mm x 8,5mm x 7,3mm)
Spænding - Input (maks.)
3,63V
Godkendelsesagentur
cURus
Spænding - Output 1
Standardnummer
Strøm - Output (maks.)
42mA