PDQ2-D24-S15-S
DigiKeys varenummer
179-PDQ2-D24-S15-S-ND
Producenter
Producentens varenummer
PDQ2-D24-S15-S
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 15V 2W
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 15V 134mA 18V - 36V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PDQ2-D24-S15-S Modeller
Kategori
Spænding - Isolering
1.5 kV
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Funktioner
Fjernbetjent til/fra, OCP, SCP
Emballage
Rør
Driftstemperatur
-40°C – 100°C
Varestatus
Aktiv
Effektivitet
83%
Type
Isoleret modul
Monteringstype
Hulmontering
Antal output
1
Pakke/hus
8-SIP-modul, 7 ledere
Spænding - Input (min.)
18V
Størrelse/dimension
0,86" L x 0,36" B x 0,44" H (21,8mm x 9,1mm x 11,2mm)
Spænding - Input (maks.)
36V
Styringsfunktioner
Aktivér, Aktiv lav
Spænding - Output 1
Godkendelsesagentur
EN
Strøm - Output (maks.)
134mA
Standardnummer
55032 Klasse A
Effekt (Watt)
2 W