MBC350-1T15L-S28 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Bel Power Solutions
På lager: 29
Datablad
Billede for MBC350-1T15L-S28 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MBC350-1T15L-S28
DigiKeys varenummer
179-MBC350-1T15L-S28-ND
Producenter
Producentens varenummer
MBC350-1T15L-S28
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 15V 180W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 15V 90 – 264VAC, 390VDC Indgang
Kategori
Applikationer
Medicinal
Mfr
Spænding - Isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
92%
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 70°C (med reduktion)
Varestatus
Forældet
Funktioner
Justerbart output, Egnet til DC-indgang, PFC, Standbyudgang, Universalindgang
Type
Åben ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Størrelse/dimension
5,00" L x 3,00" B x 1,00" H (127,0mm x 76,2mm x 25,4mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC, 390VDC
Godkendelsesagentur
CE, cUL, Nemko, UL
Spænding - Output 1
15V
Standardnummer
Strøm - Output 1
21.67 A