LFWLT300-1002
DigiKeys varenummer
179-LFWLT300-1002-ND
Producenter
Producentens varenummer
LFWLT300-1002
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 15V 200W
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 15V 90 – 264VAC, 120 – 390VDC Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LFWLT300-1002 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Spænding - Isolering
4 kV
Emballage
Bulk
Effektivitet
92%
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med reduktion)
Type
Åben ramme
Funktioner
Justerbart output, Egnet til DC-indgang, PFC, Fjernbetjent til/fra, Fjernkontrol, Universalindgang
Antal output
1
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Input
90 – 264VAC, 120 – 390VDC
Størrelse/dimension
5,00" L x 3,00" B x 1,50" H (127,0mm x 76,2mm x 38,1mm)
Spænding - Output 1
15V
Godkendelsesagentur
CE
Strøm - Output 1
20 A