HAA5-1.5/OVP-AG
DigiKeys varenummer
179-2500-ND
Producenter
Producentens varenummer
HAA5-1.5/OVP-AG
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 5V -5V 15W
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Lineær AC-DC-omformere 2 Output 5V -5V 100, 120, 220, 230, 240VAC Indgang
Kategori
Effekt (Watt)
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Spænding - Isolering
4.242 kV
Emballage
Bulk
Effektivitet
0.45
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 50°C
Type
Lineær
Funktioner
Justerbart output, Fjernkontrol
Antal output
2
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Input
100, 120, 220, 230, 240VAC
Størrelse/dimension
6,50" L x 4,00" B x 1,62" H (165,1mm x 101,6mm x 41,2mm)
Spænding - Output 1
5V
Godkendelsesagentur
CE, CSA, UL
Spænding - Output 2
-5V
Standardnummer
60950-1; 62368-1
Strøm - Output 1
1.5 A
Grundlæggende varenummer
Strøm - Output 2
1.5 A