DQD6-24-S15
DigiKeys varenummer
179-DQD6-24-S15-ND
Producenter
Producentens varenummer
DQD6-24-S15
Beskrivelse
DC-DC, ISOLATED, 6 W, 9~36 VDC I
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 15V 400mA 9V - 36V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DQD6-24-S15 Modeller
Kategori
Spænding - Isolering
1.5 kV
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Funktioner
Fjernbetjent til/fra
Emballage
Rør
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Effektivitet
86%
Type
Isoleret modul
Monteringstype
Hulmontering
Antal output
1
Pakke/hus
6-DIP-modul
Spænding - Input (min.)
9V
Størrelse/dimension
1,00" L x 1,00" B x 0,45" H (25,4mm x 25,4mm x 11,4mm)
Spænding - Input (maks.)
36V
Godkendelsesagentur
CE, UKCA
Spænding - Output 1
Standardnummer
Strøm - Output (maks.)
400mA
Grundlæggende varenummer
Effekt (Watt)
6 W