BCN25-1000-700-8
DigiKeys varenummer
179-BCN25-1000-700-8-ND
Producenter
Producentens varenummer
BCN25-1000-700-8
Beskrivelse
BATT CHARGER ENC 700V 30A
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Indkapslet Batteriopladere 700V 30A
Kategori
LadeStrøm - Maks.
30A
Producenter
Bel Power Solutions
Spænding - Input
800 ~ 1100VAC
Serie
Effekt - Maks.
25kW
Emballage
Boks
Størrelse/dimension
20,63" L x 15,69" B x 4,37" H (524,00mm x 398,50mm x 111,00mm)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Chassismontering
Type
Indkapslet
Termineringsudformning
Trådledere
Antal celler
1
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
Spænding - Nominel
700V