AE15B-UW-S24-T
DigiKeys varenummer
179-AE15B-UW-S24-T-ND
Producenter
Producentens varenummer
AE15B-UW-S24-T
Beskrivelse
DC-DC ISOLATED, 15 W, 200~1500 V
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Indkapslet DC-DC-omformere 1 Output 24V 625mA 1500V Indgang
Kategori
Strøm - Output (maks.)
625mA
Producenter
Bel Power Solutions
Effekt (Watt)
15W
Serie
Spænding - Isolering
5.6 kV
Emballage
Bakke
Applikationer
ITE (kommerciel)
Varestatus
Ikke til nye design
Effektivitet
83%
Type
Indkapslet
Driftstemperatur
-40°C – 70°C (med reduktion)
Spænding - Input (min.)
200V
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Input (maks.)
1500V
Størrelse/dimension
5,31" L x 2,76" B x 1,32" H (135,0mm x 70,0mm x 33,5mm)
Antal output
1
Godkendelsesagentur
CE, EN, UKCA
Spænding - Output 1
24V