ABC275-1T15L
DigiKeys varenummer
179-ABC275-1T15L-ND
Producenter
Producentens varenummer
ABC275-1T15L
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 15V 160W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 15V 80 – 264VAC Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ABC275-1T15L Modeller
Kategori
Applikationer
ITE (kommerciel)
Mfr
Spænding - Isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
0.88
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-40°C – 70°C (med reduktion)
Varestatus
Forældet
Funktioner
Justerbart output, Egnet til DC-indgang, PFC, Standbyudgang, Universalindgang
Type
Åben ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Størrelse/dimension
5,00" L x 3,00" B x 0,75" H (127,0mm x 76,2mm x 19,0mm)
Spænding - Input
80 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CE
Spænding - Output 1
15V
Minimum belastning krævet
No
Strøm - Output 1
10.66 A