110IMX35D05D12-8G
DigiKeys varenummer
110IMX35D05D12-8G-ND
Producenter
Producentens varenummer
110IMX35D05D12-8G
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 5V 12V 12V 35W
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul, Jævnt belagt DC-DC-omformere 4 Output 5V 12V 12V 1,4A, 700mA, 700mA 60V - 150V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
110IMX35D05D12-8G Modeller
Kategori
Strøm - Output (maks.)
1,4A, 700mA, 700mA
Mfr
Effekt (Watt)
35 W
Serie
Spænding - Isolering
2.5 kV
Emballage
Bulk
Applikationer
ITE (kommerciel), Jernbane
Varestatus
Aktiv
Funktioner
OCP, OTP, SCP, UVLO
Type
Isoleret modul, Jævnt belagt
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antal output
4
Effektivitet
0.88
Spænding - Input (min.)
60V
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - Input (maks.)
150V
Pakke/hus
19-DIP-modul, 17 ledere
Spænding - Output 1
Størrelse/dimension
3,00" L x 2,50" B x 0,41" H (76,2mm x 63,5mm x 10,5mm)
Spænding - Output 2
12V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Output 3
12V