0ZTJ0010FF2E
DigiKeys varenummer
5923-0ZTJ0010FF2ETR-ND - Tape & Reel (TR)
5923-0ZTJ0010FF2ECT-ND - Afskåret tape (CT)
5923-0ZTJ0010FF2EDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
0ZTJ0010FF2E
Beskrivelse
PTC RESET FUSE 30V 100MA 1206
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Polymerisk Nulstilbare sikringer PTC 30V 100 mA Ih Overflademontering 1206 (3216 metrisk), konkav
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
0ZTJ0010FF2E Modeller
Kategori
Modstand - Indledende (Ri) (min.)
1.1 Ohms
Producenter
Bel Fuse Inc.
Modstand - Stift udløs (R1) (maks.)
10 Ohms
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
Automotive
Varestatus
Aktiv
Kvalifikation
AEC-Q200
Type
Polymerisk
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - Maks.
30V
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk), konkav
Strøm - Hold (Ih) (maks.)
100 mA
Størrelse/dimension
0,128" L x 0,065" B (3,25mm x 1,65mm)
Strøm - Udløs (It)
350 mA
Tykkelse (maks.)
0,047" (1,20mm)
Strøm - Maks.
10 A