0ZCH0010FF2E
DigiKeys varenummer
5923-0ZCH0010FF2ETR-ND - Tape & Reel (TR)
5923-0ZCH0010FF2ECT-ND - Afskåret tape (CT)
5923-0ZCH0010FF2EDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
0ZCH0010FF2E
Beskrivelse
PTC RESET FUSE 60V 100MA 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Polymerisk Nulstilbare sikringer PTC 60V 100 mA Ih Overflademontering 1210 (3225 metrisk), konkav
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
0ZCH0010FF2E Modeller
Kategori
Tid til udløs
1.5 s
Producenter
Bel Fuse Inc.
Modstand - Indledende (Ri) (min.)
1.6 Ohms
Serie
Modstand - Stift udløs (R1) (maks.)
15 Ohms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
Polymerisk
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk), konkav
Spænding - Maks.
60V
Størrelse/dimension
0,127" L x 0,102" B (3,22mm x 2,58mm)
Strøm - Hold (Ih) (maks.)
100 mA
Tykkelse (maks.)
0,045" (1,15mm)
Strøm - Udløs (It)
250 mA
Godkendelsesagentur
AEC-Q200, cURus, TUV
Strøm - Maks.
10 A