0650C2000-11
DigiKeys varenummer
5923-0650C2000-11-ND
Producenter
Producentens varenummer
0650C2000-11
Beskrivelse
CERAMIC TUBE FUSE, 5X20 MM SIZE,
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 A 250 V AC DC sikring Patron, Keramisk Kræver holder 5mm x 20mm
Kategori
Responstid
Sprænger hurtigt
Mfr
Pakke/hus
Serie
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
1,5kA
Emballage
Bulk
Smeltning I²t
3.09
Varestatus
Aktiv
Godkendelsesagentur
CE, cURus, UKCA
Monteringstype
Kræver holder
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Sikringstype
Størrelse/dimension
0,197" diam. x 0,787" L (5,00mm x 20,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
DC-koldmodstand
0.068 Ohms
Spændingsklassifikation - AC
250 V