WLS28-2XW285XQ
DigiKeys varenummer
2170-WLS28-2XW285XQ-ND
Producenter
Producentens varenummer
WLS28-2XW285XQ
Beskrivelse
WORK LIGHT STRIP 285MM
Detaljeret beskrivelse
Arbejdsbelysning Hvid, Kølig 11,22" (285,0mm) 12 – 30VDC Flad, klar
EDA/CAD-modeller
WLS28-2XW285XQ Modeller
Funktioner
Dæmpbar, høj/lav/fra
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Lysstrøm
800lm
Længde
11,22" (285,0mm)
Profil (B x H)
1,10" x 0,83" (28,0mm x 21,0mm)
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
12 – 30VDC