WLS28-2XW1130XQ
DigiKeys varenummer
2170-WLS28-2XW1130XQ-ND
Producenter
Producentens varenummer
WLS28-2XW1130XQ
Beskrivelse
WORK LIGHT STRIP 1130MM
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Arbejdsbelysning Hvid, Kølig 44,49" (1130,0mm) 12 – 30VDC Flad, klar
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
WLS28-2XW1130XQ Modeller
Funktioner
Kaskadebar
Producenter
Banner Engineering Corporation
Husmateriale
Aluminium (Al)
Serie
Estimeret levetid
75,000 timer
Emballage
Boks
Termineringsudformning
Stikforbindelse (M12)
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Belysningsfarve
Hvid, Kølig
IP (Ingress Protection)
IP50 - Støvbeskyttet
Lysstrøm
3200lm
Linsetype
Flad, klar
Længde
44,49" (1130,0mm)
Godkendelsesagentur
CE, cULus
Profil (B x H)
1,10" x 0,83" (28,0mm x 21,0mm)
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
12 – 30VDC