WLS27XW710DSQ
DigiKeys varenummer
2170-WLS27XW710DSQ-ND
Producenter
Producentens varenummer
WLS27XW710DSQ
Beskrivelse
WORK LIGHT STRIP 710MM
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Arbejdsbelysning Hvid, Kølig 27,95" (710,0mm) 12 – 30VDC Rørformet, diffus
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
WLS27XW710DSQ Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
12 – 30VDC
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Belysningsfarve
Hvid, Kølig
Lysstrøm
2000lm
Længde
27,95" (710,0mm)
Grundlæggende varenummer
Profil (B x H)
1,06" (27,0mm) diam.