WLS27XW430DSQ
DigiKeys varenummer
2170-WLS27XW430DSQ-ND
Producenter
Producentens varenummer
WLS27XW430DSQ
Beskrivelse
WORK LIGHT STRIP 430MM
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Arbejdsbelysning Hvid, Kølig 16,93" (430,0mm) 12 – 30VDC Rørformet, diffus
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
WLS27XW430DSQ Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
12 – 30VDC
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Belysningsfarve
Hvid, Kølig
Lysstrøm
1200lm
Længde
16,93" (430,0mm)
Grundlæggende varenummer
Profil (B x H)
1,06" (27,0mm) diam.