WLS27PXRGBW1130DSKQ
DigiKeys varenummer
2170-WLS27PXRGBW1130DSKQ-ND
Producenter
Producentens varenummer
WLS27PXRGBW1130DSKQ
Beskrivelse
WLS27 PRO LIGHT STRIP WITH IO-LI
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Arbejdsbelysning Blå, grøn, rød, hvid 44,49" (1130,0mm) 18 – 30VDC Flad, diffus
Kategori
Spænding - Forsyning
18 – 30VDC
Producenter
Banner Engineering Corporation
Funktioner
Kaskadebar, IO-Link
Serie
Husmateriale
Aluminium (Al)
Emballage
Boks
Termineringsudformning
Stikforbindelse (M12)
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 50°C
Belysningsfarve
Blå, grøn, rød, hvid
IP (Ingress Protection)
IP66/IP67/IP69K - Støvtæt, Vandbestandig, Vandtæt
Længde
44,49" (1130,0mm)
Linsetype
Flad, diffus
Profil (B x H)
1,06" (27,0mm) diam.