WLS27CGR-285DSQ
DigiKeys varenummer
2170-WLS27CGR-285DSQ-ND
Producenter
Producentens varenummer
WLS27CGR-285DSQ
Beskrivelse
WLS27 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Arbejdsbelysning Grøn, Rød 11,22" (285,0mm) 12 – 30VDC Rørformet, diffus
Kategori
Spænding - Forsyning
12 – 30VDC
Producenter
Banner Engineering Corporation
Funktioner
Kaskadebar
Serie
Husmateriale
Aluminium (Al)
Emballage
Boks
Termineringsudformning
Stikforbindelse (M12)
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Belysningsfarve
Grøn, Rød
IP (Ingress Protection)
IP66/IP67/IP69K - Støvtæt, Vandbestandig, Vandtæt
Lysstrøm
300lm grøn, 200lm rød
Linsetype
Rørformet, diffus
Længde
11,22" (285,0mm)
Godkendelsesagentur
CE, cULus
Profil (B x H)
1,06" (27,0mm) diam.