WLS15CDW0500DSQP
DigiKeys varenummer
2170-WLS15CDW0500DSQP-ND
Producenter
Producentens varenummer
WLS15CDW0500DSQP
Beskrivelse
WORK LIGHT STRIP 500MM
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Arbejdsbelysning Hvid, Kølig 19,69" (500,0mm) 12 – 24VDC Flad, diffus
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
WLS15CDW0500DSQP Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
12 – 24VDC
Producenter
Banner Engineering Corporation
Funktioner
Kaskadebar, dæmpbar
Serie
Husmateriale
Aluminium (Al)
Emballage
Bulk
Termineringsudformning
Kabel med stikforbindelse (M12)
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 60°C
Belysningsfarve
Hvid, Kølig
IP (Ingress Protection)
IP66/IP67 - Støvtæt, Vandbestandig, Vandtæt
Lysstrøm
525lm
Linsetype
Flad, diffus
Længde
19,69" (500,0mm)
Godkendelsesagentur
CE, cULus
Profil (B x H)
1,20" x 0,61" (30,6mm x 15,5mm)