WLF12XW2000S24QP
DigiKeys varenummer
2170-WLF12XW2000S24QP-ND
Producenter
Producentens varenummer
WLF12XW2000S24QP
Beskrivelse
FLEXIBLE STRIP LIGHT, 2000MM
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED-belysning – COB’er motorer moduler LED-modul null Hvid, Kølig Lineært lysbånd, Fleksibel
Kategori
Temperatur - Test
25°C
Producenter
Banner Engineering Corporation
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
24V
Serie
Lumen/Watt @ Strøm - Test
85 lm/W
Emballage
Boks
Strøm - Maks.
1,1A
Varestatus
Aktiv
CRI (Color Rendering Index)
80
Type
LED-modul
Synsvinkel
120°
Farve
Hvid, Kølig
Funktioner
IP66, IP67, IP69K, med stik
CCT (K)
5000K
Størrelse/dimension
2024,89mm L x 14,80mm B
Konfiguration
Lineært lysbånd, Fleksibel
Højde
6,40mm
Lysstrøm @ strøm/temperatur
1900lm (Typ)
Lysemitterende overflade (LES)
2000,00mm L x 14,80mm B
Strøm - Test
933mA