WLC60XW340ARQ
DigiKeys varenummer
2170-WLC60XW340ARQ-ND
Producenter
Producentens varenummer
WLC60XW340ARQ
Beskrivelse
WLC60 WORK LIGHT; LENGTH: 340 MM
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Arbejdsbelysning Hvid, Kølig 13,39" (340,0mm) 12 – 30VDC Flad, klar
Kategori
Spænding - Forsyning
12 – 30VDC
Producenter
Banner Engineering Corporation
Husmateriale
Aluminium (Al), forniklet
Serie
Estimeret levetid
60,000 timer
Emballage
Boks
Termineringsudformning
Stikforbindelse (M12)
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Belysningsfarve
Hvid, Kølig
IP (Ingress Protection)
IP67/IP68G/IP69K - Støvtæt, olie- og vandbestandig, Vandtæt
Lysstrøm
1300lm
Linsetype
Flad, klar
Længde
13,39" (340,0mm)
Godkendelsesagentur
CE, cULus
Profil (B x H)
2,40" x 1,23" (60,9mm x 31,3mm)